Odvíječ ocelové pásky - pojízdný, ⌀ do 600 mm

Odvíječ ocelové pásky - pojízdný, ⌀ do 600 mm
doprava zdarma
Naše cena:4 632 Kč
Cena bez DPH:3 828 Kč
Dostupnost: týden
Kód produktu:1441
Počet:

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Pokud hledáte snadno přemístitelný odvíječ na ocelovou pásku, se kterým se bude snadno manipulovat, je tento odvíječ tím, co hledáte. Rychlá manipulace s tímto odvíječem je zaručena především kolečky a praktickým madlem. Odvíječ je tedy vybaven dvěma pevnými koly o průměru 100 mm, která umožňují rychlý pohyb s celým vozíkem. Odvíječ je také velmi snadno ovladatelný, jelikož disponuje několika ložisky, po kterých se páska jednoduše odvíjí.

Celá konstrukce je vyrobena z pevné masivní oceli. Použitá ocel je velice kvalitní materiál, který se velmi často používá pro výrobu pomocníků do výrobních procesů. Ocel je velice odolná, stabilní a především vydrží i několikaleté používání. Celá konstrukce je také upravena povrchovým práškovým vypalovacím lakem, v modrém odstínu RAL 5005.

Odvíječ je určen pro ocelové pásky s šířkou do 20 mm, kotouč této pásky by poté měl mít průměr do 600 mm. Na odvíječi také nalezneme praktickou krabičku, do které je možné uschovat například spony a páskovačku.

ParametrPopis
Výška 680 mm
Šířka 700 mm
Hloubka 210 mm
Materiál ocel
Barva modrá RAL 5005

Související produkty