Odvíječ polyesterové pásky

Odvíječ polyesterové pásky
Naše cena:2 241 Kč
Cena bez DPH:1 852 Kč
Dostupnost: týden
Kód produktu:1440
Počet:

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Pokud hledáte kompaktní odvíječ na polyesterovou pásku, se kterým se bude snadno manipulovat, je tento odvíječ tím, co hledáte. Snadná manipulace s tímto odvíječem je zaručena především díky madlu, kterým je vybaven, a také díky malým rozměrům celé konstrukce, kdy je výška odvíječe 450 mm, šířka 335 mm a hloubka 370 mm.  Malé rozměry totiž umožňují odvíjení PES pásky a páskování nákladu i v malých a hůře dostupných prostorech.

Celá konstrukce je vyrobena z pevné masivní oceli. Použitá ocel je velice kvalitní materiál, který se velmi často používá pro výrobu pomocníků do výrobních procesů. Ocel je velice odolná, stabilní a především vydrží i několikaleté používání. Celá konstrukce je také upravena povrchovým práškovým vypalovacím lakem, v modrém odstínu RAL 5005.

Odvíječ je určen pro průměr dutinky 76 mm. Na odvíječi také nalezneme praktickou krabičku, do které je možné uschovat například vázací spony a napínače PES pásky. Praktickou částí odvíječe je také podnož, které je vytvořená z ohnuté ocelové trubky a umožňuje jednoduché postavení odvíječe.

ParametrPopis
Výška 450 mm
Šířka 335 mm
Hloubka 370 mm
Materiál ocel
Barva modrá RAL 5005

Související produkty