Odvíječ polypropylenové pásky - pojízdný

Odvíječ polypropylenové pásky - pojízdný
doprava zdarma
Naše cena:4 550 Kč
Cena bez DPH:3 760 Kč
Dostupnost: týden
Kód produktu:1446
Počet:

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Pokud hledáte snadno manipulovatelný, a navíc univerzální odvíječ na polypropylenovou pásku, který vám ulehčí a urychlí práci, je tento odvíječ tím, co hledáte. Snadná manipulace s tímto odvíječem je zaručena především kolečky o průměru 100 mm a praktickým madlem. Na odvíječi také nalezneme praktickou krabičku, která slouží pro uschování spon.

Celá konstrukce je vyrobena z pevné masivní oceli. Použitá ocel je velice kvalitní materiál, který se velmi často používá pro výrobu pomocníků do výrobních procesů. Ocel je velice odolná, stabilní a především vydrží i několikaleté používání. Celá konstrukce je také upravena povrchovým práškovým vypalovacím lakem, v modrém odstínu RAL 5005.

Odvíječ není určen pro pásky speciální velikosti ani průměru. Disponuje totiž možností nastavení šířky i průměru bubnu. Nosná část odvíječe je poté zasazena na kuličková ložiska, která usnadňují pohyb a odtáčení celé polypropylenové pásky. Odvíječ je také vybaven praktickou mechanickou brzdou, kterou najdeme na ose cívky.

ParametrPopis
Výška 880 mm
Šířka 620 mm
Hloubka 320 mm
Materiál ocel
Barva modrá RAL 5005

Související produkty