Plastový kontejner Rubbermaid Square, objem 151,4 l

Plastový kontejner Rubbermaid Square, objem 151,4 l
Plastový kontejner Rubbermaid Square, objem 151,4 lPlastový kontejner Rubbermaid Square, objem 151,4 lPlastový kontejner Rubbermaid Square, objem 151,4 l
doprava zdarma
Naše cena:2 939 Kč
Cena bez DPH:2 429 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:949073
Výrobce:Rubbermaid
Počet:

Plastový kontejner Rubbermaid Square o objemu 151,4 litrů. Je v rozměru (v x š x h) 73 x 59,7 x 59,7 cm. Určen k umístění do interiéru na směsný odpad. Je vhodný do potravinářství. Splňuje certifikacemi NSF certifikace*, HACCP* a je UV stabilizován*.

Je vyroben z odolného polypropylenu šedé barvy. Disponují zaoblenými hranami usnadňujícími čištění a systémem pro skládání nádob vedle sebe. Víko není v ceně. Kolečka nejsou součástí zásilky, lze si je však přiobjednat.*NSF certifikace:
Výrobek byl testován v oblasti veřejného zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí nezávislou certifikační společností NSF International. Certifikační programy vyžadují pravidelné kontroly ve výrobnách a výrobky jsou pravidelně přezkušovány dle nejnovější verze použitelné národní normy.

*UV Stabilizace:
UV stabilizace je úprava, která zajišťuje delší trvanlivost materiálů na slunečním světle.

*HACCP:
Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin. Vytvoření a zavedení systému HACCP je vyžadováno povinně u všech výrobců potravin na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 ze dne 29. dubna 2004 o hygieně potravin. Certifikace systému HACCP je prokazatelným potvrzením funkčnosti a efektivity zavedeného systému HACCP.

ParametrPopis
Počet kusů 1
Rozměry (v x š x h) 730 x 597 x 597 mm
Hmotnost 5,8 Kg
Typ použití směsný odpad
Objem 151,4 l
Barva Šedá
Materiál PVC