Nádoba na zdravotnický odpad, žlutá, 2,5 l

Nádoba na zdravotnický odpad, žlutá, 2,5 l
Nádoba na zdravotnický odpad, žlutá, 2,5 l
Naše cena:61 Kč
Cena bez DPH:50 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:128102
Počet:

Nádoba na zdravotní odpad o objemu 2,5 litru. Je v rozměru (v x průměr) 260 x 143-horní/104-dolní mm. Vhodné na nemocničních odděleních, soukromé praxe lékařů, veterinářů, laboratoří. Jsou určené ke sběru, likvidaci, skladování a přepravě nebezpečných odpadů vzniklých ve zdravotnictví jako stříkačky, jehly, zkumavky nebo obvazy. Disponuje certifikací prohlášení o shodě* a UN značení pro tuhé látky*. Vysoce odolné proti propíchnutí stěn.

Je vyrobena z odolného polypropylenu žluté barvy. Zátka je v barvě červené. Součástí víka je otvor se zátkou pro vkládání menších odpadů. Nádoba je určena k likvidaci ve spalovně společně s obsahem. 

*Prohlášení o shodě:
Písemné ujištění výrobce nebo dovozce o tom, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR a že byl dodržen stanovený postup při posouzení shody. Postup při posouzení shody stanoví zákon 22/1997 Sb. v platném znění a příslušná nařízení vlády.

*UN značení pro tuhé látky:
Takto označený výrobek je certifikován a vyhovuje mezinárodním předpisům pro balení a přepravu nebezpečného materiálu. UN značení specifikuje typ obalu, v němž jsou nebezpečné tuhé látky přepravovány, jeho charakteristiku a možnosti využití.

ParametrPopis
Objem 2,5 l
Počet kusů 1
Výška 26 cm
Průměr 14,3/10,4 cm
Materiál PVC
Barva Červená, Žlutá