IBC nádrž na kapaliny, 640 l

IBC nádrž na kapaliny, 640 l
doprava zdarma
Naše cena:7 803 Kč
Cena bez DPH:6 449 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:387001
Počet:

IBC nádrž na kapaliny o objemu 640 litrů. Je v rozměru (v x š x h) 1000 x 800 x 1200 mm. Disponuje certifikací prohlášení o shodě* a UN značením pro přepravu nebezpečných látek*.

Pro všechny typy stohovačů, paletových a vysokozdvižných vozíků, či jeřábů. Lze použít při manipulaci a skladování tekutých látek - např. kyselin, louhů, alkoholů, ketonů, aldehydů, minerálních olejů apod.

Konstrukce nádrže je zhotovena ze svařované pozinkované oceli a vnitřní nádrž je vyrobena z vysokomolekulárního polyetylenu vysoké hustoty. Vnitřní nádrž lze snadno vyměnit díky šroubovatelnému rámu. Plnící otvor je v rozměru 15 cm (lze zaplombovat). Nádrže lze stohovat na sebe. Klapkový výpustný ventil zaručuje bezpečný a přesný odběr kapalin různé viskozity. Nádrže jsou vybaveny popisnou tabulí a výtokovou ochrannou klapkou.*Prohlášení o shodě:
Písemné ujištění výrobce nebo dovozce o tom, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR a že byl dodržen stanovený postup při posouzení shody. Postup při posouzení shody stanoví zákon 22/1997 Sb. v platném znění a příslušná nařízení vlády.

*UN značení pro přepravu nebezpečných látek dle ADR, RID, IMDG-Code:
Takto označený výrobek je certifikován a vyhovuje mezinárodním předpisům pro balení a přepravu nebezpečného materiálu. UN značení specifikuje typ obalu, v němž jsou nebezpečné látky přepravovány, jeho charakteristiku a možnosti využití.

  • ADR (Accord Dangereuses Route): Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí, uzavřena dne 30. září 1957 v Ženevě, v platném znění.
  • RID: Řád pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí.
  • IMDG-Code (International Maritime Dangerous Goods Code): Předpisy pro mezinárodní námořní přepravu nebezpečných věcí.
  • Y: Označení obalu pro převoz látek obalových skupin II a III (středně a málo nebezpečné látky).
ParametrPopis
Hmotnost 51 Kg
Objem 640 l
Vnější rozměry (v x š x h) 100 x 80 x 120 cm
Počet kusů 1
Materiál Kov, PVC
Barva Bílá