Plastový barel se dvěma uzávěry, 40 l

Plastový barel se dvěma uzávěry, 40 l
Plastový barel se dvěma uzávěry, 40 l
Naše cena:650 Kč
Cena bez DPH:537 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:605018
Počet:

Plastový barel se dvěma uzávěry o objemu 40 litrů. Je v rozměru (v x průměr) 51 x 36 cm. Barely s madly a otočným uzávěrem. Zaručují úsporu prostoru a skladování díky čtyřhrannému tvaru. Disponuje certifikací prohlášení o shodě* a UN dle předpisů ADR, RID, IMDG-Code, IATA-DGR, RTDG*.

Je vyroben z vysokohustotního polyetylenu bílé a červené barvy (víko). Otvor je v rozměru 48 mm.


*Prohlášení o shodě:
Písemné ujištění výrobce nebo dovozce o tom, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR a že byl dodržen stanovený postup při posouzení shody. Postup při posouzení shody stanoví zákon 22/1997 Sb. v platném znění a příslušná nařízení vlády.

*UN značení dle předpisů ADR, RID, IMDG, IATA-DGR, RTDG:
Takto označený výrobek je certifikován a vyhovuje mezinárodním předpisům pro balení a přepravu nebezpečného materiálu. UN značení specifikuje typ obalu, v němž jsou nebezpečné látky přepravovány, jeho charakteristiku a možnosti využití.

  • ADR (Accord Dangereuses Route): Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí, uzavřena dne 30. září 1957 v Ženevě, v platném znění.
  • RID: Řád pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí.
  • IMDG-Code (International Maritime Dangerous Goods Code): Předpisy pro mezinárodní námořní přepravu nebezpečných věcí.
  • IATA-DGR (The International Air Transport Association – Dangerous Goods Regulations): Evropská dohoda o mezinárodní letecké přepravě nebezpečných věcí.
  • RTDG (Recommendations on the Transport of Dangerous Goods): Doporučení pro přepravu nebezpečných věcí výboru expertů OSN pro přepravu nebezpečných věcí.
ParametrPopis
Hmotnost 2,15 Kg
Objem 40 l
Počet kusů 1
Výška 51 cm
Průměr 36 cm
Materiál PVC
Barva Bílá, Červená