Hliníkový válcový stožár

Hliníkový válcový stožár
doprava zdarma
Naše cena:18 149 Kč
Cena bez DPH:14 999 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:556014
Počet:

Hliníkový válcový stožár o výšce 8 metrů a o průměru 75 mm, pro reprezentativní účely. Disponuje zakrytým vestavěným lankovým vedením s možností uzamčení. Stožár je vybaven i bezpečnostní svorkou lana, proti nekontrolovanému upuštění protizávaží. Jednoduché vztyčení vlajky, díky dvěma kladkám ve vrcholu. Dvě kulová závaží pro snadné napnutí vlajky a proti vytahování vlajky nahoru. Vztyčení je velmi tiché.

Je zhotoven z pevného hliníku s eloxovaným stříbrným povrchem. Tento povrch neoxiduje a chrání tak před oxidací i samotný hliník. Stožár je dodán včetně 5 plastových objímek a zemního držáku se středicím klínem.

 


Optimální bezpečnost:
Lankové vedení a obslužná klapka pro vztyčení vlajky jsou upevněny nýty zvenku na stožáru. Tím není zeslaben příčný průřez stožáru a je optimálně využita statika trubkového profilu.

Ochrana vlajek:
Stožáry z hliníku, eloxované s tloušťkou povlaku 20 mm vylučují ušpinění vlajek. Obslužná klapka vztyčovacího zařízení je sériově zamykatelná. Na stožáru v nanýtovaném vedení kloužou vlajkové nosiče pevně spojené s lankem a další volné nosiče, na které je možno upevnit vlajky v různých vzdálenostech. Vztyčovací lanko je pod vedením navinuto na stožáru nanýtovanou kladkou.

ParametrPopis
Počet kusů 1
Průměr 75 mm
Materiál Kov