Kancelářská židle Calypso XL, červená

Kancelářská židle Calypso XL, červená
doprava zdarma
Naše cena:8 966 Kč
Cena bez DPH:7 410 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:1871604
Počet:

Kancelářská židle Calypso XL je moderní židlí s anatomicky tvarovaným sedákem a prodyšným opěrákem. Vybírat můžete ze sedmi barevných provedeních. Disponuje synchronní mechanikou*. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 7 cm. Možnost nastavení výšky sedáku, ale i fixace sedáku a opěráku.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 120 Kg. Sedák je polstrován a je potažen kvalitní tkaninou černé barvy. Pohodlné sezení i v letním období zaručuje potažení opěrky zad prodyšnou síťovinou červené barvy. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově nastavitelným područkám*. Pětice koleček je vhodná pro pohyb po měkkých i tvrdých typech podlahovin. Opěrka hlavy není součástí zásilky, avšak lze si jí k této židli přiobjednat. Židle je dodána v demontu a s návodem.Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

*Výškově nastavitelné područky:
Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC, Síťovina
Barva Černá, Červená
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 120 Kg
Výška opěradla 580 mm
Šířka sedáku 500 mm
Výška sedáku 450 - 520 mm
Hloubka sedáku 500 mm