Kancelářská židle Mary, šedá

Kancelářská židle Mary, šedá
doprava zdarma
Naše cena:5 093 Kč
Cena bez DPH:4 209 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:239804
Počet:

Kancelářská židle Mary v moderním designu, je dostupná ve třech barevných variantách. Disponuje synchronní mechanikou* s možností nastavení síly protiváhy a aretace v pěti pozicích. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 11 cm. Židle je opatřena i výškově i hloubkově nastavitelnou bederní opěrkou*.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 120 Kg. Sedák židle je polstrován a čalouněn kvalitní textilií šedé barvy. Pohodlné sezení i v letním období zaručuje potažená opěrky zad prodyšnou síťovinou. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky plastovým, výškově nastavitelným područkám*. Je vybavena kolečky pro měkké typy podlahovin. Židle je dodána v demontu a s návodem.


* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově nastavitelné područky:
Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

* Bederní opěrka:
Opěrka může být buď pevná, nebo pohyblivá, kdy je pomocí vestavěného mechanismu možné přizpůsobit tvar bederní části opěradla křivce zad, což přispívá k pohodlí při sezení.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC, Síťovina
Barva Šedá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 120 Kg
Výška opěradla 670 mm
Šířka sedáku 510 mm
Výška sedáku 450 - 560 mm
Hloubka sedáku 460 mm