Kancelářská židle Omnia, šedá

Kancelářská židle Omnia, šedá
doprava zdarma
Naše cena:10 511 Kč
Cena bez DPH:8 687 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:207059
Počet:

Kancelářská židle Omnia v rozměru (v x š x h) 1270 - 1350 x 660 x 680 mm, je velmi oblíbenou židlí dostupnou ve čtyřech barevných variantách. Disponuje synchronní mechanikou* s pětinásobnou aretací a nastavitelnou sílou protiváhy. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 8 cm. Pro pohodlné, ale hlavně zdravé sezení je opěrná číst vybavena nastavitelnou bederní opěrkou*. Opěrák lze výškově nastavovat a lze ho i v dané poloze uzamknout.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 130 Kg. Sedák židle je polstrován a čalouněn kvalitní textilií šedé barvy. Pohodlné sezení i v letním období zaručuje potažená opěrky zad prodyšnou síťovinou. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově i stranově nastavitelným područkám. Regulovatelná opěrka hlavy poskytuje oporu hlavy, uvolňuje napětí krčních svalů a je též potažena síťovinou. Židle je dodána v demontu a s návodem.* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Bederní opěrka:
Opěrka může být buď pevná, nebo pohyblivá, kdy je pomocí vestavěného mechanismu možné přizpůsobit tvar bederní části opěradla křivce zad, což přispívá k pohodlí při sezení.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál Látka, PVC, Síťovina
Barva Šedá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 130 Kg
Výška opěradla 810 mm
Šířka sedáku 500 mm
Výška sedáku 460 - 540 mm
Hloubka sedáku 450 mm