Kancelářská židle Open Point, černá

Kancelářská židle Open Point, černá
doprava zdarma
Naše cena:5 407 Kč
Cena bez DPH:4 469 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:655504
Počet:

Kancelářská židle Open Point je unikátní židlí dostupnou ve čtyřech barevných variantách. Disponuje synchronní mechanikou* s možností nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku s možností aretace. Umožňuje také nastavení síly protiváhy podle hmotnosti sedící osoby. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 8 cm.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 110 Kg. Sedák židle je polstrován a čalouněn kvalitní textílií barvy černé. Pohodlné sezení i v letním období zaručuje potažení opěrky zad prodyšnou síťovinou. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově nastavitelným područkám*. Pětice koleček je vhodná k pohybu po měkkých typech podlahovin. Židle je dodána v demontu a s návodem.* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově nastavitelné područky:
Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC, Síťovina
Barva Černá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 110 Kg
Výška opěradla 600 mm
Šířka sedáku 480 mm
Výška sedáku 430 - 510 mm
Hloubka sedáku 480 mm

Související produkty