Kancelářská židle Clip II, modrá

Kancelářská židle Clip II, modrá
doprava zdarma
Naše cena:8 360 Kč
Cena bez DPH:6 909 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:239820
Počet:

Kancelářská židle Clip II s tvarovaným sezením, které je polstrováno kvalitní PUR pěnou, která má vysokou paměť a stálost. Vybírat můžete ze dvou barevných provedeních. Disponuje synchronní mechanikou*. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 11 cm. Výška sezení se ovládá pomocí tlačítka.

Stabilní základ židle je zhotoven z pevného hliníku, který zaručuje nosnost 130 Kg. Sezení je polstrováno a je potaženo kvalitní tkaninou modré barvy. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově i stranově nastavitelným područkám*. Pětice koleček je vhodná pro pohyb po měkkých typech podlahovin. Opěrka hlavy poskytuje oporu hlavy a uvolňuje napětí krčních svalů. Židle je dodána v demontu a s návodem.

 

* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově i stranově nastavitelné područky:
Područky jsou nejen výškově stavitelné, ale také je lze natočit v jejich loketní části, čímž je značně eliminováno napětí v oblasti paží, loktů, ramen a krku.

Cigaretový atest EN 1021 1, 2:
Norma stanovuje zkušební metodu pro test zápalnosti materiálu, jako jsou potahy a výplně používané při výrobě čalouněného nábytku. Materiál je zkoušen působením žhnoucí cigarety a ekvivalentem plamene zápalky.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál Kov, Látka, PVC, Studená pěna
Barva Modrá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 130 Kg
Výška opěradla 530 mm
Šířka sedáku 500 mm
Výška sedáku 450 - 560 mm
Hloubka sedáku 450 mm