Kancelářská židle Clip, černá

Kancelářská židle Clip, černá
doprava zdarma
Naše cena:5 553 Kč
Cena bez DPH:4 589 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:239823
Počet:

Kancelářská židle Clip s tvarovaným sezením, které je polstrováno kvalitní PUR pěnou, která má vysokou paměť a stálost. Vybírat můžete ze dvou barevných provedeních. Disponuje synchronní mechanikou*. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 11 cm. Výška sezení se ovládá pomocí tlačítka.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 130 Kg. Sezení je polstrováno a je potaženo kvalitní tkaninou černé barvy. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově nastavitelným područkám*. Pětice koleček je vhodná pro pohyb po měkkých typech podlahovin. Židle je dodána v demontu a s návodem.

 

* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově nastavitelné područky: Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC, Studená pěna
Barva Černá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 130 Kg
Výška opěradla 530 mm
Šířka sedáku 510 mm
Výška sedáku 440 - 550 mm
Hloubka sedáku 460 mm