Kancelářská židle First, modrá

Kancelářská židle First, modrá
doprava zdarma
Naše cena:6 545 Kč
Cena bez DPH:5 409 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:239815
Počet:

Kancelářská židle First je potažena kvalitní tkaninou s bohatým horizontálním prošitím opěrné části. Opěrná část je také výrazně prohnuta v bederní části, čímž značně přispívá ke správnému sezení.

Disponuje synchronní mechanikou*. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 11 cm. 

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 120 Kg. Sezení židle je čalouněno kvalitní tkaninou modré barvy s černými prvky. Výškově nastavitelné područky* nabízejí oporu Vašemu předloktí. Pětice koleček je vhodná pro pohyb po měkkých typech podlahovin. Židle je dodána v demontu a s návodem.* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově nastavitelné područky:
Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

* Cigaretový atest EN 1021 1, 2:
Norma stanovuje zkušební metodu pro test zápalnosti materiálu, jako jsou potahy a výplně používané při výrobě čalouněného nábytku. Materiál je zkoušen působením žhnoucí cigarety a ekvivalentem plamene zápalky.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC
Barva Modrá, Černá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 120 Kg
Výška opěradla 710 mm
Šířka sedáku 510 mm
Výška sedáku 470 - 580 mm
Hloubka sedáku 460 mm