Kancelářská židle Support II, antracit

Kancelářská židle Support II, antracit
doprava zdarma
Naše cena:4 609 Kč
Cena bez DPH:3 809 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:655123
Počet:

Kancelářská židle Support II v rozměru (v x š x h) 1000 - 1130 x 585 x 450 mm, disponuje synchronní, západkovou mechanikou*, umožňující plynulé nastavení vzájemné polohy sedáku a opěráku včetně výšky sedáku. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 16 cm. Integrovaná opora bederní páteře s možností nastavení výšky pomocí západkového mechanismu. Možnost nastavit protitlak opěradla podle hmotnosti sedící osoby. Možnost výběru ze tří barevných provedení. 

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje výslednou nosnost 110 Kg. Sezení židle je potaženo kvalitní tkaninou (polyolefin) barvy antracit. Pro pohodlí Vašeho předloktí je židle vybavena výškově nastavitelnými područkami*. Pětiramenný kříž je opatřen pěticí bezpečnostních koleček, vhodných pro pohyb po měkkých typech podlahovin a brzděných v závislosti na zatížení. Židle je dodána v demontu a s návodem.
* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Výškově nastavitelné područky:
Výšku područek lze nastavit pomocí mechanismu s aretací (mechanické zajištění), nebo pomocí západkového mechanismu.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Látka, PVC
Barva Antracit
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 110 Kg
Výška opěradla 520 mm
Šířka sedáku 585 mm
Výška sedáku 420 - 580 mm
Hloubka sedáku 450 mm