Jídelní stůl 80x80 cm, hnědý/šedý

Jídelní stůl 80x80 cm, hnědý/šedý
Naše cena:3 306 Kč
Cena bez DPH:2 732 Kč
Dostupnost: týden
Kód produktu:3186/3190/3194 H/Š
Počet:

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Pevnost, stabilita, kvalita - to jsou přesně přednosti tohoto jídelního stolu. Díky materiálům, které jsou použity na výrobu tohoto stolu a kvalitnímu zpracování, je tento stůl velice oblíbený v jídelnách ve větších továrních provozech.

Masivní kovová základní konstrukce stolu, je totiž vyrobena z ocelových profilů, které jsou svařeny do potřebného tvaru. Ocel je poté speciálně opatřena povrchovou úpravou, kdy je použita práškovaná vypalovací barva - hnědá RAL 8019. Výška ocelových nohou je poté 72 cm, každá noha je také opatřena rektifikační patkou, která tvoří podložku a podporu každé z noh.

Na nohy je poté zasazena masivní deska z laminované dřevotřísky o tloušťce 18 mm a velikosti 80 x 80 cm. Dřevotříska je vyráběna slisováním dřevěných třísek a pojiva zpravidla ve třech vrstvách. Na povrchu můžeme tedy rozpoznat určitou strukturu a vzhled přírodního dřeva. Tato deska z dřevotřísky je poté z obou stran opatřena vrstvou laminátu s dekorativním povrchem a definovanou strukturou, v tomto případě v šedém dezénu. Hrany desky jsou poté navíc opatřeny 2 mm ABS hranou.

ParametrPopis
Rozměr desky 80 x 80 cm
Výška stolu 72 cm
Materiál ocel/laminovaná dřevotříska
Barva konstrukce hnědá RAL 8019
Dezén desky šedý
Tloušťka desky 18 mm

Související produkty