Kancelářská židle Calypso Grand, antracit

Kancelářská židle Calypso Grand, antracit
doprava zdarma
Naše cena:5 589 Kč
Cena bez DPH:4 619 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:1871109
Počet:

Kancelářská židle Calypso Grand je moderní židlí s vysokou, tvarovanou opěrnou částí. Vybírat můžete ze sedmi barevných provedeních. Disponuje synchronní mechanikou*. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 11 cm. Možnost nastavení výšky sedáku, ale i fixace sedáku a opěráku. Opěradlo lze i hloubkově přizpůsobit.

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 120 Kg. Sedák je polstrován studenou pěnou a je potažen kvalitní tkaninou černé barvy. Pohodlné sezení i v letním období zaručuje potažení opěrky zad prodyšnou síťovinou antracit barvy. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově i stranově nastavitelným područkám*. Pětice koleček je vhodná pro pohyb po měkkých i tvrdých typech podlahovin. Opěrka hlavy není součástí zásilky, avšak lze si jí k této židli přiobjednat. Židle je dodána v demontu a s návodem.Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

*Výškově i stranově nastavitelné područky:
Područky jsou nejen výškově stavitelné, ale také je lze natočit v jejich loketní části, čímž je značně eliminováno napětí v oblasti paží, loktů, ramen a krku.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ne
Područky ano
Materiál Kov, Látka, PVC, Studená pěna, Síťovina
Barva Antracit
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 120 Kg
Výška opěradla 630 mm
Šířka sedáku 500 mm
Výška sedáku 460 - 570 mm
Hloubka sedáku 510 mm