Kancelářská židle Motion, černá

Kancelářská židle Motion, černá
doprava zdarma
Naše cena:9 927 Kč
Cena bez DPH:8 204 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Kód produktu:207046
Počet:

Kancelářská židle Motion v rozměru (v x š x h) 1180 - 1340 x 660 x 620 mm, je vhodná do kanceláří i pracoven. Dostupné ve třech barevných variantách.

Disponuje synchronní mechanikou* se čtyřnásobnou aretací a s bočním nastavením síly protiváhy. Výkonný plynový píst umožňuje regulaci výšky sezení a to v rozsahu 8 cm. Pro pohodlné, ale hlavně zdravé sezení je opěrná číst vybavena nastavitelnou bederní opěrkou*. Výšku opěradla lze nastavit systémem up-down. 

Stabilní základ židle je zhotoven z odolného polypropylenu, který zaručuje nosnost 130 Kg. Sezení židle je polstrováno a čalouněno kvalitní textilií černé barvy. I Vaše předloktí bude v pohodlí díky výškově i stranově nastavitelným područkám*Regulovatelná opěrka hlavy poskytuje oporu hlavy, uvolňuje napětí krčních svalů. Židle je dodána v demontu a s návodem.* Synchronní mechanika:
Zajišťuje neustálý kontakt sedáku i opěráku se zády uživatele. V přesně daném poměru se naklání sedák i opěrák židle a zajišťuje dobrou ergonomii sezení ve všech polohách náklonu. Pohyb mechanismu je možno mechanicky zajistit v požadované pozici. Sílu přítlaku a výšku sezení si uživatel reguluje sám.

* Bederní opěrka:
Opěrka může být buď pevná, nebo pohyblivá, kdy je pomocí vestavěného mechanismu možné přizpůsobit tvar bederní části opěradla křivce zad, což přispívá k pohodlí při sezení.

* Výškově i stranově nastavitelné područky:
Područky jsou nejen výškově stavitelné, ale také je lze natočit v jejich loketní části, čímž je značně eliminováno napětí v oblasti paží, loktů, ramen a krku.

ParametrPopis
Opěrka hlavy ano
Područky ano
Materiál Kov, Látka, PVC
Barva Černá
Prodejní jednotka 1 ks
Nosnost 130 Kg
Výška opěradla 830 mm
Šířka sedáku 490 mm
Výška sedáku 430 - 510 mm
Hloubka sedáku 420 - 480 mm