Balící stůl s odvíječem polypropylenové pásky

Balící stůl s odvíječem polypropylenové pásky
doprava zdarma
Naše cena:9 531 Kč
Cena bez DPH:7 877 Kč
Dostupnost: týden
Kód produktu:1528
Počet:

Toto zboží je buď příliš rozměrné, nebo těžké. Doprava tohoto zboží bude realizována přepravcem za zpoplatněnou částku 250Kč.

Tento balící stůl je vhodným pomocníkem do každého skladu. Praktická pevná kola o průměru 100 mm umožňují snadnou manipulaci celého stolu po celé ploše skladu. Praktickou částí stolu je i přihrádka, která je určena k odložení spon či dalšího vybavení potřebného k balení. 

Stojná konstrukce je vyrobena z pevné masivní oceli. Použitá ocel je velice kvalitní materiál, který se velmi často používá pro výrobu pomocníků do výrobních procesů. Ocel je velice odolná, stabilní a především vydrží i několikaleté používání. Celá konstrukce je také upravena povrchovým práškovým vypalovacím lakem, v červeném odstínu RAL 3000. Plocha stolku je poté vyrobena z pozinkovaného plechu.

Odvíječ pásky není určen pro pásky speciální velikosti ani průměru. Disponuje totiž možností nastavení šířky i průměru bubnu. Nosná část odvíječe je poté zasazena na kuličková ložiska, která usnadňují pohyb a odtáčení celé polypropylenové pásky. Odvíječ je také vybaven praktickou nastavitelnou mechanickou brzdou, které zabraňuje nežádoucímu otáčení a najdeme ji na ose cívky.

ParametrPopis
Výška 1000 mm
Šířka 1000 mm
Hloubka 700 mm
Materiál ocel
Barva červená RAL 3000

Související produkty